DBC Jeugd succesvol in Hoevelaken

Het jaarlijkse jeugdschaak toernooi in Hoevelaken werd dit jaar bezocht door 17 jeugdspelers van DBC.

 

De groep vertrok om 11.30 uur  bij het HF Witte Centrum. Het toernooi werd in viertallen gespeeld met een bedenktijd van 7 min p.p.p.p. en dus volgden er 3 partijen. Onze jeugdspelers weerden zich kranig en wisten zelfs meerdere prijzen te behalen te weten wel drie stuks. Zij zochten bij de prijsuitreiking een stoere terreinwagen, een skatebord en een mooie digitale klok uit. Zo zie je maar, onze jeugd speelt niet alleen in de competitie, maar ook in dit jaarlijks terugkerende jeugdtoernooi zetten zij hun beste beentje voor. Dankzij de inzet van de ouders en leden van DBC was het vervoer goed geregeld en heeft eenieder erg genoten van dit gezellige jeugdtoernooi.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *